Dijital Baskı

Dijital Baskı

Dijital baskı, medyalar üzerine CMYK renk kodlarıyla fotoğraf kalitesinde baskılar yapabilmektedir. Gelişen baskı teknolojileri, her geçen gün baskı kalitesini ve dayanıklılığını artırmaktadırMaksimum Reklam olarak bizlerin görevi de bu teknolojileri sizlere ulaştırmaktır.

Teknoloji harikası yazıcılarımız ile, başarılı ve gelişmiş dijital baskıları, hızlı ve uygun fiyata basabiliyoruz. Dijital baskı ile şirketler, yüksek kalite, dolgun renklere kısa bir zamanda sahip olabilirler.

Bu baskı yöntemi diğer baskı (serigrafi , ofset) yöntemlerinden farklı olarak bir kalıp maliyeti olmaması ile adetsel kısıtlama yoktur. İstenen görsel bir adet bile hazırlanabilir. Dijital baskı reklamların olmazsa olmazıdır. doğru uygulanırsa, yıllarca solmadan kullanılabilmektedir. Eğer çeşitli bir baskı yaptıracak iseniz dijital baskı diğerlerine göre daha ekonomik hale gelmektedir.  Dijital baskı dış ve iç mekanlarda kolaylıkla kullanılabilmektedir. Dış mekanlarda açık hava reklamcılığı için kullanılan  büyük küçük afişler , bilboardlar veya araç üstü  giydirme vb. birçok alanda kullanılan baskı çeşididir.

Mükemmel kalitesiyle, dijital baskı ile istediğiniz zaman istediğiniz şeyi bastirabilirsiniz. Yüksek miktarda materyal depolanmayacağı için, stok maliyetine katlanilmak zorunda kalinmaz ve kullanılmayan materyallerin modasının geçme riski azalır.

“Ne kadar Büyük İsterseniz”

5 Metrelik makinamızla, küçük görselleri daha geniş formatta büyük görsellere dönüştürebiliriz. Aslında ‘ne kadar büyük istersiniz?’

İç mekanlarda pırıl pırıl baskılar

Dijital baskı maatba tekniğinde kullanılan malzemelerin ( film , kalıp gibi ) ortadan kaldırılması sonucu dijital olarak çekilmiş bir fotoğrafın yada taranmış bir resmin bilgisayar yardımı ile uygun programlar ile metin , grafik , çizim ve benzeri şekillerin hazırlandıktan sonra baskı makinelerin yardımı ile doğrudan baskı yapılacak malzemenin (Vinil , Folyo , One Way Vision , Mesh , Canvas , Cast folyo gibi ) üzerine basılması işlemidir. Dijital baskı modern bir sanattır. Teknoloji ile gelişen reklamcılık sektörünün alt birimi olarak ortaya çıkmıştır. Şirketlerin veya firmaların tanıtım , markalaşma aracı ve ihtiyaç sahiplerine duyurma gibi özelliğe de sahiptir.

Bizimle irtibata geçin ve yüksek çözünürlüklü, dolgun renkli dijital baskıların, bir sonraki hedefinizde size nasıl yardımcı olacağıyla ilgili sizi daha fazla bilgilendirelim.

Dijital baskı son yıllarda geliştirilmesine hız verilen hassas dijital ortam birden çok sağlayıcı desteğiyle dijital ortamda üretilerek her türlü malzeme yüzeylerine yazılım işini yapan alet , iş gücü sonucu ortaya çıkmıştır. Genel kullanım alanları yol tabelaları , firma afişleri , firma tabelaları gibidir. Dijital baskıyı alanında uzman ve tecrübe sahibi olan bir kişi tarafından yapılmalıdır. İçerisinde kullanılan malzemelerin hepsi kaliteli olmalıdır. Profesyonel olmayan kişilerce ve kalitesiz mal kullanılırsa yapılan baskı oldukça kötü çıkar. Bu da sizin firmanızın reklamı çok kötü etkiler. Siz de dijital baskı yaptırmak istiyorsanız sitemizde bulunan irtibat numarası ile bizlere ulaşabilirsiniz.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_media_grid style=”all” items_per_page=”10″ element_width=”4″ gap=”5″ button_style=”rounded” button_color=”blue” button_size=”md” arrows_design=”none” arrows_position=”inside” arrows_color=”blue” paging_design=”radio_dots” paging_color=”grey” loop=”” autoplay=”-1″ item=”mediaGrid_Default” include=”8239,8493″][/vc_column][/vc_row]