Bayrak imalatı

Bayrak imalatı

Hedef kitlenize ulaşmanın en önemli yollarından biride; bayrak imalatı ile reklam yaptırmaktır. Bayrak  imalatı sektörü içerisinde faaliyet gösteren firmamız tecrübe ve deneyimlere  sahip kaliteli bayrak üretmektedir. İş ahlakı olarak pratik çözümlere , ürün teslimi ve bu alanda teknik desteği ve yardımı benimsemiştir. Bayrak imalatı  görsel ürünlerinde kullanılabiliyor olmasından dolayı şık ve gösterişli olduğu için reklam amacı ile sıklıkla tercih edilen bir malzemedir. Bu ürün iç ve dış mekanlarda rahatlıkla  kullanılmaktadır.Bayrak birçok yerde kullanılmaktadır. Özellikle fuar gibi yerlerde kesinlikle olması gereken bir malzemedir. Fuar gibi organizasyonlarda ve işletmelere değer katan  Yelken Bayrak , Beachflag ve Kırlangıç bayrak uygulamalarımız sitemizde mevcuttur. Bayrak mükemmel bir reklam ve tanıtım aracıdır. Bu ürün sizin kendinizi tanıtmanızda kurumsal bir iletişim aracıdır.

Bırakın Bayrağınız Sizin İçin Dalgalansın

Bayrak görsel olduğu için insanların dikkatini daha çok çekmekte ve ne işle uğraşıyorsanız onu daha kolay anlatmanıza yarayan bir iletişim aracıdır. Reklam aracının olmasının bir diğer nedeni ise işi az , öz ve en iyi şekilde anlatabildiği içindir. Bu ürünü diğer reklam araçlarından ayıran özelliği kalitesi ve güvenilir bir sağlamlığa sahip olmasıdır. Bayrak üzerine uygulayacak olduğunuz logonun sade ve basit olması gerekmektedir.Çünkü sade ve basit olan logolar bayarak üzerinde daha çok dikkat çekmektedir. Bütün bayrakların en önemli özelliği de sade olmalarıdır.

Bayrak ve diğer tekstil baskı ürünlerimiz, çeşitli ölçülerde, istenen renk ve desenlerde üretilebilmektedir. Bizler bu konudaki tecrübemizle en uygun şekilde baskılarınızı ve tasarımlarınızı hazırlayıp  göürünürlüğü dikkat çekici hale getirmekteyiz.

Bayraklarımız en büyüğünden en küçüğüne tüm firmaların özellikle mobilya mağazalarında, danışmanlık ve emlakçı ofislerinde, ev dekorasyonu, galeriler, spor merkezleri ve fitness kulüplerinde, fuar alanlarında, etkinliklerde sıkça kullanılmaktadır.

Beach Flag ürünlerimiz, genellikle dış mekanlarda bilgi ve reklam amaçlı olarak kullanılmaktadır.

En iyi bilinen bayraklar da genellikle  bir veya iki renk olarak tasarlanmalarıdır. Fazla renk karmaşık bir şey olacağı için üzerine yazılan yazıyı veya logonun algılaması zorlaştıracak ve akılda kalıcılığı engelleyecektir. Az renk olması bayrak için ayırdığınız maliyetleri düşüreceği için size avantaj sağlamaktadır. Bayrak üzerine yazılan yazılarda istenilen her stil ve yazı karakteri kullanılmaktadır. Ancak  yazı karakterleri sade ve kolay okunan bayraklar daha çok ilgi toplamaktadır. Bayrakların hangi ortama konulacağı önceden belirlenmeli ve ona göre yapılmalıdır. Yapacak olan kişide bu alanda tecrübeli ve deneyimli olmalıdır. Acemi bir kişi tarafından yapılırsa rengi çok kolay solabilir veya yazısı silinebilir. Bu da sizi oldukça sıkıntıya  sokar. Sizde bayrak yaptırmak istiyorsanız sitemizde bulunan irtibat numarası ile bizlere ulaşabilirsiniz.

Fuar organizasyonlarınıza ve işletmelerinize değer katan, Yelken bayrak, Beach flag ve Kırlangıç bayrak uygulamarımız.
Bayrak imalatı Antalya[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_media_grid style=”all” items_per_page=”10″ element_width=”4″ gap=”5″ button_style=”rounded” button_color=”blue” button_size=”md” arrows_design=”none” arrows_position=”inside” arrows_color=”blue” paging_design=”radio_dots” paging_color=”grey” loop=”” autoplay=”-1″ item=”mediaGrid_Default” include=”8100,8488″][/vc_column][/vc_row]