Araç Giydirme

Araç Giydirme ve Verimli Reklamcılık

 

Ticari araçlarınızda ya da toplu taşıma araçlarında yüksek çözünürlüklü, ilgi çekici ve-veya kurumsalı temsil eden reklam çalışmaları marjinal faydası en yüksek reklam şeklidir.
Geleneksel tabela ya da billboard reklamlarının yanı sıra hareketli reklam panosu olarak araçları kullanmak tüketicinin ilgisini cezbeder.
Araç giydirmede yüksek kaliteli görseller kullanılmalıdır. Baskı teknolojilerinnin geldiği noktada çok yüksek kalitede imajlar araçları size özel hale getirebilmektedir.
Araç kaplama en düşük maliyetli reklamlardan biridir.
Antalya’da bir haftalık billboard kiralama maliyeti ile aracınızı giydirip hareketli reklamınızı yıllarca yapabiliyor olmak araç giydirmeyi daha popüler bir hale getirmektedir. Marka bilinirliği açısından araç giydirme en çok kitleye ulaşan reklam tekniğidir.
Araç giydirme konusunda yapılan uygulama çeşitleri;
Tam Giydirme; aracın tümünün giydirilmesi ile bütünsel bir reklam alanı oluşturulabilir.

Araç kapı giydirme: Ön kapılarda firma bilgilerinin olduğu uygulamalardır.
Resmi kurumlara ya da bazı özel kuruluşlara girerken gereklilik arzedebilmektedir.

Baskı sisteminde ağır solventli makineler tercih edilmesi baskının daha uzun ömürlü olmasını sağlar,
araç folyosu olarak da bilinen cast folyo kullanımı uygulamada, detaylarda ve sökümde kolaylık sağlamaktadır.

“CAR WRAPPING”[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_media_grid style=”all” items_per_page=”10″ element_width=”4″ gap=”5″ button_style=”rounded” button_color=”blue” button_size=”md” arrows_design=”none” arrows_position=”inside” arrows_color=”blue” paging_design=”radio_dots” paging_color=”grey” loop=”” autoplay=”-1″ item=”mediaGrid_Default” include=”8226,8199,8151″][/vc_column][/vc_row]