Mıknatıslı Araç Yazısı

Mıknatıslı Araç Yazısı

MIKNATISLI ARAÇ YAZISI

Mıknatıslı Araç yazılarında manyetik folyolar kullanılmaktadır. Bu folyolar mıknatıs özellikleri gösterirken lazer kesim, CNC kesim veelle kesim yapılabilmektedir. Üzerindeki baskı UV baskı tekniği ile ya da Dijital baskılı folyonun uygulanması ile yapılabilmektedir.

Özellikle araç kapı yazılarında tercih edilen bu ürünün anlık çıkarılıp tekrar takılabilmesi, boya üzerinde herhangi bir iz yapmaması, Reklamın araç ruhsatına işli olmaması durumlarında kolayca sökülüp tekrar takılabilmesi açısından çok pratiktir.

Deneyimlerimiz doğrultusunda, yüksek kaliteli, 30mikronluk folyolar kullanımı en ideal ürünlerdir.

sipariş için aracınızın kıvrım mesafelerini göz önünde bulundurarak ölçü vermeniz yeterlidir.

Türkiyenin her yerine gönderim sağlanmaktadır.

Uygulama alanları açısından servis , otobüs , minibüs vb daha birçok yere uygulanmaktadır. Kullanımı yapı bakımından oldukça kolaydır. Yapısı esnek ve estetik bir yapısı vardır. Fiyat olarak da oldukça ekonomiktir. Mıknatıslı araç baskıları elastik yapısı ile istenildiği zaman çıkartılıp , takılabilmektedir. Ürünlerde renk atması ve araçlarınıza zarar verecek çizikler oluşturmaz. İstenilen ebatlarda yapılabilen mıknatıslı araç baskıları size rahat bir kullanım sağlar. Her türlü araç kapısına takılıp sökülebilmektedir. Bu reklam aracı ile trafikte geçirdiğiniz süreyi kendi reklamınızı yapmakta kullanabilirsiniz. Aracınız ile gün boyu şirketinizin reklamını yapmayı sağlayabilirsiniz. Mıknatısın en önemli avantajı dilediğiniz zaman çıkartıp, ihtiyaç duyduğunuz  zaman yeniden takabilme özelliğinin olmasıdır. Tıpkı buzdolabının üzerindeki magnetler gibi araç mıknatısları da kolayca söküp takılabilmektedir.

Mıknatıs araç yazısı ister firma logosu, ister ürünlerinizin resimlerini araç mıknatısı olarak kullanabilirsiniz. Bu ürün kolayca yapıştırabilir, çıkartılabilir ve iz bırakmaz. Mıknatıslı araç yazısı levhaları elastik bir yapıda olduğu için , aracın boya ve kaportasına zarar vermeyen , araç kapılarını söküp takılabilen ve her markaya araç için oldukça uygundur. Mıknatıslı araç tabelası ile hemen kendi reklamınızı yapma şansınız olacak. Antalya, İzmir, Bursa, Çanakkale, İstanbul avrupa yakasında siparişi takip eden gün içinde teslim edilir diğerleri ertesi gün kargoya verilir.

Aras Kargo ile anlaşmalı gönderilerimizden yararlanmak için bilgi veriniz.

100TL ve üzeri alımlarınızda kargo ücreti dahil gönderim yapılmaktadır.

Mıknatıslı Araç yazısı kampanyalarımızdan haberdar olmak için online destek bölümünden kayıt yaptırın.

 

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_media_grid style=”all” items_per_page=”10″ element_width=”3″ gap=”5″ button_style=”rounded” button_color=”blue” button_size=”md” arrows_design=”none” arrows_position=”inside” arrows_color=”blue” paging_design=”radio_dots” paging_color=”grey” loop=”” autoplay=”-1″ item=”mediaGrid_Default” include=”8194,8193,8555,8556″][/vc_column][/vc_row]